KILKA SŁÓW

O SKI&SNOW LAB

Firma Ski&Snow Lab powstała z pasji do sportów zimowych, wszelkiej aktywności fizycznej i gór samych w sobie. Potrzeba stworzenia usług profesjonalnego doboru sprzętu oraz wypożyczalni i centrum testowego online dla najbardziej wymagających klientów której nie ma na naszym rynku, zainspirowała nas do stworzenia unikatowej i w pełni wyjątkowej oferty. Ski&Snow Lab jest rozwinięciem rodzinnego przedsięwzięcia jakim jest Firma VITAL która na rynku istnieje już od ponad 25 lat (rok zał.1990 ) a której twórcy są absolwentami AWF, dyplomowanymi trenerami narciarstwa, a ich wiedza na temat sprzętu poparta jest praktyką zawodniczą na stokach. Ski&Snow Lab jest wytworem najmłodszego z nich, syna współwłaścicieli, który idąc z duchem czasu wprowadza obecnie firmę na nowe tory interaktywnego i w pełni profesjonalnego doboru, rezerwacji czy zakupy sprzętu narciarskiego, snowboardowego, trekkingowego czy ogólnie rzecz ujmując sportowego. Tworzone także jest jednocześnie, centrum testowe najlepszych marek, topowych producentów zarówno nart jak i snowboardów. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu potrafimy doskonale dobrać sprzęt do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

NASZA GŁÓWNA

DZIAŁALNOŚĆ

Głównym przedmiotem działalności firmy Ski&Snow Lab jest Centrum Testowe, wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Prowadzimy także sprzedaż sprzętu zimowego niemalże wszelkich marek, na indywidualne zamówienie klienta. Doradzamy w zakupie, negocjujemy ceny z hurtownikami i przedstawiamy klientowi najlepsza ofertę zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym. Centrum Testowe i Wypożyczalnia posiada największy i najszerszy wybór kompletów sprzętu renomowanych marek, znakomicie przygotowanych do jazdy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego wykonujemy ręcznie, gwarantujemy znakomite wykonanie, niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji usług. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie.

Sprowadzamy do kupienia, na indywidualne zamówienie, sprzęt praktycznie wszystkich marek narciarskich, zarówno sprzętu twardego jak i odzieży etc.

Czym się zajmujemy

Skin&Snow Lab to miejsce dla wszystkich pasjonatów sportów zimowych. W swojej ofercie posiadamy zarówno pełen asortyment nart i desek przeznaczonych na wypożyczenie, ale również specjalny punkt testowy. Jest to unikalna oferta: narty można wypożyczyć, przetestować i po powrocie zdecydować się na zakup lub po prostu oddać. Dodatkowo wszystko dostępne z poziomu komputera, dzięki wypożyczalni online.

WYPOŻYCZALNIA

ONLINE

WYPOŻYCZ NARTY LUB DESKĘ

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU