PUNKT TESTOWY

SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

Zbudowaliśmy naszą wypożyczalnię i punkt testowy w oparciu o najlepsze marki dostępne na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu maja Państwo możliwość wypróbowaniu na śniegu nart takich marek jak Volkl, Atomic, Salomon, Head czy Fischer oraz desek marki Burton. Jeśli, na naszej stronie nie byli Państwo w stanie odnaleźć i zarezerwować wybranej marki czy modelu którym byliby Państwo zainteresowani, można się z nami skontaktować drogą mailową lub telefoniczną a znajdziemy dla Państwa dany sprzęt, sprowadzimy go i wypożyczymy go w ramach naszego punktu testowego. To samo tyczy się sytuacji gdy w danym terminie nie będzie wolnego sprzętu na którym Państwu zależy, sprowadzimy go dla Państwa w miarę możliwości.

WYPOŻYCZALNIA

ONLINE

WYPOŻYCZ NARTY LUB DESKĘ

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

KOSZTY I WARUNKI

WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

Sprzęt Sezon Koszt za dobę
narty z kijami testowe obecny sezon 50zł
narty z kijami testowe roczne 40zł
narty z kijami testowe dwu lub trzy sezonowe 30zł
deski snowboardowe testowe obecny sezon 40-50zł
deski snowboardowe testowe roczne 30zł
sprzęt dla początkujących - 20-30zł
Sprzęt Koszt
wypożyczenie samych butów 10zł/doba
wypożyczenie butów do zestawu narty/deska 5zł/doba
wypożyczenie pokrowca 25zł/cały okres
wypożyczenie kasku 50zł/cały okres
dowóz/odbiór sprzętu 50zł

Sprzęt dla początkujących, dzieci oraz pozostały sprzet dla średnio-zaawansowanych, który nie jest dostępny w Ski&Snow Lab? Nie ma problemu. Zapraszamy do naszej zaprzyjaźnionej wypożyczalni Bachleda Sport.

BACHLEDA SPORT

SZCZEGÓŁOWA

PROCEDURA WYPOŻYCZENIA

Rezerwacja sprzętu przez klienta odbywa się OnLine lub w punkcie na ul Filtrowej 68. Polega na wpłacie 200zł zadatku rezerwacyjnego lub opłaty pełnej kwoty za okres wypożyczenia wraz z dodatkową kwotą 100zł/komplet która stanowi kaucję za wypożyczenie. Kaucja rozliczana jest po zwrocie sprzętu. Rezerwacji i opłaty dokonuje się OnLine lub na miejscu w punkcie. W przypadku rezygnacji z wypożyczenia/rezerwacji na 15 dni lub mniej przed terminem wypożyczenia opłata rezerwacyjna przepada i nie podlega zwrotowi. Całą kwotę za wypożyczenie, wraz z kaucją, opłaca się w dniu odbioru sprzętu. Sprzęt wydawany jest bez wad, wyregulowany, ustawiony, nasmarowany i naostrzony. W przypadku zwłoki w zwrocie sprzętu, klient zobowiązany jest do pokrycia kosztów każdej kolejnej doby zgodnie z cennikiem wypożyczalni. Jeśli natomiast zwłoka ta będzie się przedłużać ponad miarę i spowoduje iż kolejny klient nie będzie mógł korzystać ze sprzętu wcześniej zarezerwowanego, ze względu na jego brak spowodowany opóźnionym zdaniem, klient który dopuścił się zwłoki w oddaniu sprzętu poniesie koszty tegoż kolejnego wypożyczenia w całej kwocie.

Nie znalazłeś modelu nart dla siebie do wypożyczenia/testowania (nie mamy go lub zabrakło go)? Możemy na indywidualne zamówienie go sprowadzić do wypożyczenia/testowania po ustaleniu warunków indywidualnych.

SPRAWDŹ SPRZĘT, POTEM ZDECYDUJ O ZAKUPIE

Poniżej przedstawiamy skróconą procedurę wypożyczenia sprzętu do testów. To naprawdę łatwe. Najpierw testujemy sprzęt, potem decydujemy czy chcemy go kupic, czy też nie.

SPRZĘT

NA ZAMÓWIENIE

Istnieje możliwości zakupu sprzętu narciarskiego i snowboardowego, sprowadzanego na zamówienie. Nnowego z dużymi rabatami oraz używanego na życzenie ( dotyczy to zarówno sprzętu takiego jak narty, buty, snowboardy jak i odzieży różnych marek). Szczegółowe informacje można uzyskać drogą mailową.

JAK ODPOWIEDNIO DOBRAĆ SPRZĘT

Wypożyczenie sprzętu to nie problem. Prawdziwym wyzwaniem jest odpowiedni dobór sprzęt. Tak, aby w 100% pasował i pomagał na stoku.

JEŚLI CHCESZ TYLKO WYPOŻYCZYĆ

RÓWNIEŻ ZAPRASZAMY

Cały sprzęt narciarski dostępny w jednym miejscu.

Zawsze idealny sprzęt

Każdy sprzęt przed wyposażeniem jest regulowany i sprawdzany.

Dopasowany do Klienta

Sprzęt dodatkowo regulujemy na potrzeby konkretnego Klienta.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny, bez pośredników i ukrytych kosztów.

Wszystko w jednym miejscu

Wypożyczalnia, serwis, punkt testowy w jednej lokalizacji.

Wypożyczenie online

Wypożycz sprzęt bez wychodzenia z domu i straty czasu.

Gwarancja satysfakcji

Wybierając nas macie pewność udanego zimowego szaleństwa.

PUNKT TESTOWY NASTĘPUJĄCYCH PRODUCENTÓW

CIESZ SIĘ

PROFESJONALNYM I W 100% DOPASOWANYM SPRZĘTEM

WYPOŻYCZALNIA

ONLINE

WYPOŻYCZ NARTY LUB DESKĘ

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU